Виховна робота

Виховні заходи на базі шкільного музею
«Подвигу – жити!» Запорізької гімназії №93
за 2018-2021 роки

Члени Ради музею та гуртка «Музейна справа». Жовтень 2019 р.

На базі музею було проведено зустрічі із заступником командира 55 го відділення Запорізької артилерійської бригади підполковником Рябоконем В.В.

Члени ради музею взяли участь у презентації книги запорізького краєзнавця, ветерана ІІ Світової війни О. Голдобіна «Вартові памя’ті», що проводилася на базі Запорізької Обласної бібліотеки у 2018 році.

На базі шкільного музею «Подвигу – жити!» в рамках музейної практики відбулась презентація брошури «Україна в Другій світовій війні». Учні 11 класу ознайомили десятикласників із матеріалами книги, відзначили можливості їх практичного застосування для підготовки до уроків історії, виховних заходів, проведення екскурсій у шкільному музеї. Усі охочі отримали електронний варіант сканкопії брошури.

Стіннівки до Дня пам`яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом

Відділ екскурсоводів ради музею проводить екскурсії для учнів гімназії.

Музей організовує зустрічі з ветеранами АТО під час виховних заходів до Дня захисника України.

Відвідини ветерана ІІ Світової війни, учасника оборони Ленінграда Рудаєвої П.О., мешканки вул. Полякова.

Зустріч із ветераном 78-ї дивізії М.М.Корецьким та ветераном ЗСУ Хилею Г.С. у музеї у 2019 р. та з учасниками АТО у 2020 р.

До відзначення дня Збройних Сил України члени Ради музею спільно з патріотичним клубом «Ми – громадяни України» провели урочисте засідання старшокласників, на яке були запрошені волонтер із Запоріжжя Яковенко Я.В. та боєць АТО Прокопчук О.О. На засіданні були представленні міні-дослідження з новітньої історії України – участь запорожців у подіях на Сході України та АТО. 2019 р.

Зустріч з ветераном АТО, волонтером Зайцевим В.О. 2019 р.

Виховний захід « Герої не вмирають», присвячений «Небесній сотні». 2019р.

Участь команди 10-11 класів в Турнірі з настільної гри «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921» на базі КЗ Обласний центр патріотичного виховання Запорізької облради, ІІ місце.

Покладання квітів на алеї Героїв по вулиці Полякова після виховного заходу

Участь у щорічній акції «Великодній кошик»

Щорічний флешмоб «Квітка пам’яті» до Дня примирення і Перемоги.

Участь в інтелектуальних інтерактивних конкурсах на платформі «На урок» до Дня Гідності і Свободи та до Дня захисника України 2019 р.

Участь членів ради музею у щорічному конкурсі «Джура» 2020 р.

Гості музею – мешканці Шевченківського району м. Запоріжжя. 2018 р.