Поради батькам

Що робити, якщо ваша дитина булить інших?

Вибухи, гучні сирени, мобілізація рідних. Окупація, вчинені поруч воєнні злочини... Війна залишає відбиток на кожному по-різному. Діти — не виняток. Як спілкуватись із ними, не нашкодивши? Вам у пригоді стане «Довідник підтримки учнів для класного керівника».

Довідник - це  путівник у світ психології ваших учнів для їхньої підтримки. Ви дізнаєтесь, як говорити із дітьми про події, що травмували їх. Дізнаєтесь про різні форми профілактичної роботи із дитячою психікою, отримаєте практичні рекомендації, як діяти, працюючи із підлітками з ускладненою поведінкою, а також ознайомитесь із комплексом технік та вправ під час роботи в кризових ситуаціях.

«Дієві психологічні кишеньки на всяк випадок для батьків і вчителів наповнені не лише апробованими вправами та техніками, а й насичені добром та повагою до зростаючої особистості. Незважаючи на страшні події через війну, наші діти мають розвиватися і навчатися, тому ці матеріали для підтримки психоемоційного стану дітей у будь-яких умовах і ситуаціях», - каже укладачка Довідника, кандидатка психологічних наук Тетяна Костенко.

Завантажити Довідник можна за посиланням.

Брошура «Як батьки можуть виявити ознаки постравматичного стресового розладу в дитини та підтримати її». Посилання.

Збірник технік та ігор «Психологічний рюкзачок», який знаходиться тут.

Ці матеріали були розроблені ГО DOCCU за підтримки міжнародної неурядової організації Finn Church Aid Ukraine під час реалізації проєкту «KOLO Clubs 2.0» у 2023 році.

МОЗ опублікувало вправи, які допоможуть впоратися зі стресом на рівні м'язової пам'яті

Ці вправи допомагають збалансувати психоемоційний стан і дітям, і дорослим